אודות

אני מבין שכבר שאלת את עצמך…

"מתי הכל התחיל ?"

אז זאת שאלת המיליון דולר , בגלל שבאותו הרגע שעברתי ניתוח בגיל 14 במיתרי הקול , דבר כזה שגורם לך לחשוב אח"כ שפשוט אי אפשר להעביר את החיים סתם ככה.


ראית את ההורים שלי קורסים בנטל, החלטתי לצאת לעבוד, הבנתי שבתור שוטף כלים זה לא יקדם אותי, אז חיפשתי באינטרנט וניסיתי את תחום מכירת המוצרים באיביי ושליחה דרך אמאזון (דרופשיפינג למי שמכיר) , ניסית לבנות אתרים לבעלי עסקים ,  זה לא הספיק ואז נתקלתי בכפתור אדום !

 

מהו הצעד הראשון להביא לקוחות ברשת החברתית ובלי להוציא שקל על פרסום ממומן ?

הצעד הראשון הוא להתחיל להעלות פוסט שנותן ערך ובו זמנית להעביר את הקוראים לעמוד הנחיתה שלך .

אחד הדברים שהבנתי בזמן התיכון , ללא תעודת בגרות, בנוסף לזה שעבדתי בתור מלצר , שוטף כלים  , הכול כדאי להשקיע ולהרוויח כסף בחזרה באינטרנט באופן פסיבי , רציף וקובע לכל החיים , בנוסף גם בניתי אתרים לבעלי עסקים באותו הזמן , זה שאני חייב למנף את הזמן שלי לקהל רחב של לקוחות ב1 ביום כדי שזה ירות על אוטומט .

עד שתרד לשורש השיטה, אתה יכול לשים תמונת נושא שדואגת להפנות את הלקוחות שלך לדף נחיתה עם הגדרה שיווקית וחץ עם קישור בנוסף למעקב של דף הנחיתה שלך , תמונת פרופיל שמראה קצת על המקצוע שלך ונושא מתחת לפרופיל עם הגדרה שיווקית וחץ עם קישור ומעקב לדף נחיתה .

 

בנוסף כל כך הייתי ממליץ להוסיף את החברים שלך לעמוד העסקי , לפתוח קהילה משלך שאתה שולח להם ערך פרקטי.

עכשיו תראה, בגלל שאני מתגמל את הקוראים שלי הכנתי מדריך חינמי לגמרי שיצרתי במיוחד עבור קוראים שרק מתחילים בתחום , אז פשוט תבדוק אותו בזמנך הפנוי .

תגיד רגע , יש לך הוכחות ?

כמובן שיש לי לקוחות ממליצים , בנוסף לאנשים שעוקבים אחרי , בפייסבוק ,באינסטגרם , גם כן באתר שלי אם אתה רוצה אז שמתי לך קישור בסוף , בגלל שאני יודע שאנשים אוהבים קיצורי דרך אז הנה , תוצאות של לקוחות שלי .

אגב הלקוחות שלי מבסוטים יותר אחרי שהם עזרו ללקוח שלהם להגיע לתוצאה שהוא רצה בכיף ובשמחה.

אני מבסוט בגלל שהלקוח מבסוט בגלל הוא יכול לקנות מה שבא לו , בלי להסתכל על המוצר , בלי להיות תלוי בכמה כסף יש לו בבנק / לפנק את המשפחה שלו , בנוסף גם להפוך לבן אדם ידוע בחברה / מותג שאחרים קונים ממנו והאיכות שלו פצצה לעומת המתחרים שלו .

בגלל שזה תחום אפור , אני כל הזמן מקבל את השאלה שקשורה להוכחות של התחום ומדע . אז בוא נענה עליה .

רגע… זה בכלל מוכח מדעית ?

כמובן .

 

יש טכניקה שנחשפה , בטעות לגמרי על ידי הרופא הצרפתי פול ברוקה .

 

אך ההבנה , של איך להשתמש בחלק הזה לטובתנו / לרעתנו , לא הייתה ידועה עד שנת 1937 , כשהרופא האמריקאי ג'יימס פפז תיאר לראשונה את המודל האנטומי שלו לרגש.

 

הנקרא מעגל פפז[ , שמבוסס על המערכת הלימבית , שאני משתמש משתמש בה כדי למכור ולשכנע בעזרת הכתיבה  .

אולי עוד איזה משהו קטן לפנק את הקורא אחרי שנתיים שאתה פעיל בתחום?

אם כבר שאלת  , אז אענה לך באהבה !

 

אני ממליץ לתת פתרון לבעיה שהלקוח מחפש , לתקן ממש מציקה לו , שנוגעת לו בתדמית של העסק או פוגעת לו בביטחון העצמי . או יותר מדוייק לפתור בעיה ספציפית בעסק , שהלקוח מאוד התקשה בה עד עכשיו שגרמה לחוסר לקוחות או תסכול וייאוש .

 

עוד טעות קריטית , שבעלי עסקים עושים היא שהם לא נותנים פוקוס רצחני , על מוצר אחד  ,למשך שלושה חודשים ,לכן מומלץ להתמקד רק על דבר אחד בלבד למשך תקופה .

הפוקוס בעצם חשוב בגלל שהוא גורם לאמונה שלך , כלפי עצמך , לעלות בגלל שזה הדבר היחיד שאתה מתמקד בו ואומר לעצמך " עד שזה לא יצליח אני לא אפסיק " ואז זה בטוח יצליח , בגלל שאתה גם יכול לעקוב אחרי , הדבר האחד הזה יותר בקפידה עם כל הריכוז שלך ולראות תוצאות בעסק שלך !

 

איך הקוראים שלנו יכולים לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ?

שמח ששאלת , עכשיו תראה, בגלל שהלקוחות שלי בדרך כלל  , רוצים ייעוץ פרטני עם שאלות על העסק שלהם,  אז אני מציע להם שיחה ייעוץ איתי של 45 דקות , אגב לפני שהיא יורדת מהאוויר : כאן תוכל לקבוע את השיחת היעוץ איתי אז פשוט תלחץ כאן כדי לקבוע איתי שיחה .

בנוסף אני בונה לך בשיחה החינמית הגדרה שיווקית , מבינים מי זה הלקוח האידיאלי שלך וגם אתן לך את יכולת השפעה שבעזרתה תוכל להשפיע על הסביבה שלך בבית ובעסק , גם כן על הלקוחות שלך , כל זה ימשוך אליך לקוחות משלמים על בסיס חודשי , לעסק דרך הרשתות החברתיות בלי להוציא שקל בעזרת כתיבה (לזמן מוגבל!) , כמובן אם תמשיך איתך לתהליך אז תדע בעצמך , איך לשחזר את זה כל חודש !